€ 199,00
Behaaglijk vest gemaakt van 100% zachte alpaca, gebreid in een verfijnd jacquard patroon. Dit vest in prachtig gemêleerd lavendel blauw en zacht groen combineert eindeloos met veel basis kledingstukken. Echt eentje om uzelf mee te verwennen.
Draagadvies: De jacquard techniek geeft altijd een bijzonder mooi resultaat, maar vereist enige zorgvuldigheid in het dragen, b.v. voorzichtig zijn met sieraden en overhemdknoopjes.
Materiaal: gemaakt van 100% duurzame alpaca uit Peru.
Details: De panden zijn afgewerkt met een smalle ingebreide bies. De sluiting is voorzien van fraai uitgewerkte knoopjes van kokosnoot.
Maatvoering:
Twijfelt u over de maat? Neem gerust contact met ons op dan meten we vrijblijvend wat maten voor u op!
Kwaliteit:
De vederlichte alpaca draagt behaaglijk en blijft jarenlang mooi. Het is vormvast en pilt niet. U heeft er het hele jaar plezier van. Alpaca is hypoallergeen, het kriebelt daarom niet. Het kan gedragen worden door mensen die allergisch zijn voor schapenwol. Het is eenvoudig zelf te wassen.
Onderhoud:
Maat | XS, S, L |
---|
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.